Ta konec tedna je slovenski pokal v spustu gostoval čez mejo, v Buzetu. Atraktivna proga je zagotovilo za visoko udeležbo in tudi Snurf zasedba je bila tokrat rekordna. Na štartu smo imeli kar sedem tekmovalcev v štirih kategorijah.

V članski kategoriji je svojo prvo zmago dosegel Jure Žabjek (Unior Tools Team). Naš predstavnik Kristjan Vreček je bil z 11 sekundnim zaostankom 13. V ženski kategoriji Zarja Černilogar (KK Črn Trn) nadaljuje svoj zmagovalni niz. Naša predstavnica Megan Lowe je zasedla 5. mesto. V združeni mladinski kategoriji je bil najhitrejši Miha Ivančič (ŠKTD Avče). Snurfovi mladici so se odrezali solidno: 17. Gabrijel Kemperl, 19. Nejc Avbelj in 34. Miha Pšeničnik. Na svoji prvi tekmi za ŠD Supersnurf in svojem prvem nastopu v veteranski kategoriji pa je bil zmagovalec Jure Logar. Andrej Šumbergar je za las zgrešil stopničke in končal na 4. mestu.

Sedaj čakamo samo še video iz MZ Pix produkcije.